
Садж для м'яса Mzavod 36см з 3 соусницями
1 613 ₴
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 1992225000004
Садж для мяса Mzavod 36см с 3 соусницами — мангал/гриль для приготування шашлику та барбекю. Зручний варіант для двору, дачі та відпочинку.
Садж – це не просто гарний посуд для подачі шашлику, овочів та риби, а й підставка з підігрівом, яке збереже Ваші продукти теплими до закінчення трапези. Основною перевагою саджа є його здатність зберігати температуру та аромати без втрати смакових якостей страви. Це заслуга міні-жарівні, яка встановлюється під основним блюдом з їжею. На нижнє блюдо кладеться вугілля, свічка чи сухе пальне, на верхнє – готове м'ясо. І ця страва залишатиметься гарячою протягом потрібного часу. Особливість саджа - наявність "гнізд" для встановлення 3 піал для соусів (йдуть у комплекті). У комплект входить: каркас, підставка під вугілля, піднос, кришка, 3 соусниці. Діаметр підносу: 36 см
Діаметр підставки під вугілля: 18 см
Висота: 35 см
Вага: 2,2 кг
Діаметр соусниць: 7,5 см
Висота соусниць: 3 см
Об'єм соусниць: 50 мл Мангал Завод - Якісно та Прозоро
Залізна гарантія Ми гарантуємо, що наші мангали прослужать Вам щонайменше 10 років.
Розпакуй та готуй! Ми можемо укомплектувати мангал усім необхідним для того, щоб Ви приступили до готування одразу після отримання товару.
Швидка доставка Отримайте мангал у найкоротші терміни по всій Україні.
Нічого зайвого Лише смак м'яса. Ми використовуємо лише нетоксичну термостійку фарбу, яка витримує температуру 800°С.
Європейська якість Ми завод - вся продукція серійного виробництва на високоточному лазерному устаткуванні із сертифікованої сталі.
3000 відгуків Приєднуйся до табору цінителів м'яса!
Основні переваги
- Підходить для приготування шашлику та страв на вугіллі
- Зручний формат для двору, дачі та відпочинку
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.2 г |
| Довжина | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 360 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 1 мм |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 410 |
- Ціна: 1 290 ₴






