Офисный сейф СБЕ-720 черный — надійний сейф для безпечного зберігання згідно призначення моделі (див. характеристики).
Сейфи офісні серії СБЕ призначені для зберігання документів. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей та печаток. Конструкція корпусу виконана з листів сталі товщиною 1мм (корпус) та 1,5мм (дверна плита). Надійний ключовий замок сувальдного типу з 3 ригелями діаметром 10 мм (горизонтальне відмикання) убезпечить ваші документи чи цінності від сторонніх. У сейфі є касове відділення, яке замикається замком Euro-lock (секретність – 2000 комбінацій).Також у сейфі є знімна полиця. Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду та захищає від корозії. Кольори на вибір: сірий (RAL 7046), чорний (RAL 9005) Габаритні розміри
Висота 72 см
Ширина 44 см
Глибина 36 см
Вага 23,7 кг
Основні переваги
- Для зберігання цінностей/документів/зброї — залежно від моделі (згідно опису)
- Можливість кріплення/встановлення — залежно від комплектації (згідно опису)
- Товщина металу/сталі згідно опису: 1, 1.5, 10 мм
- Порошкове покриття/фарбування для захисту металу (згідно опису)
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 23.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Основні | |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 720 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
- Ціна: 5 760 ₴










