
Офісний сейф CБП-880 антрацитово-сірий
11 738 ₴
9 390 ₴
- В наявності
- Код: 3022710600001
Офисный сейф CБП-880 антрацитово-серый — надійний сейф для безпечного зберігання згідно призначення моделі (див. характеристики).
Сейфи офісні серії CБП призначені для зберігання документів. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей та печаток. Конструкція дверей – фальшпанель (внутрішня частина дверей зачинена додатковим листом металу). Товщина дверної конструкції 55 мм. Лицьова панель завтовшки 2+1 мм. У фальшпанелі розташовані комірки-кишені та гачки для різноманітного приладдя. Надійний ключовий замок сувальдного типу з 2 ригелями діаметром 16 мм (горизонтальне відмикання) убезпечить ваші документи чи цінності від сторонніх. У сейфі є касове відділення, яке замикається замком Euro-lock (секретність – 2000 комбінацій).Також у сейфі є знімна полиця. Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду та захищає від корозії. Габаритні розміри
Висота 88 см
Ширина 44 см
Глибина 36 см
Вага 36,4 кг
Основні переваги
- Для зберігання цінностей/документів/зброї — залежно від моделі (згідно опису)
- Можливість кріплення/встановлення — залежно від комплектації (згідно опису)
- Товщина металу/сталі згідно опису: 1, 16, 55 мм
- Порошкове покриття/фарбування для захисту металу (згідно опису)
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 36.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Основні | |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Колір | Антрацит |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 880 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
- Ціна: 9 390 ₴










