
Офісний сейф CБП-1600/4 антрацитово-сірий
24 825 ₴
19 860 ₴
- В наявності
- Код: 3023210600003
Офисный сейф CБП-1600/4 антрацитово-серый — надійний сейф для безпечного зберігання згідно призначення моделі (див. характеристики).
Сейфи офісні серії CБП призначені для зберігання документів. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей та печаток. Конструкція дверей – фальшпанель (внутрішня частина дверей зачинена додатковим листом металу). Товщина дверної конструкції 55 мм. Лицьова панель завтовшки 2+1 мм. У фальшпанелі розташовані комірки-кишені та гачки для різноманітного приладдя. Чотирьохсекційний сейф, кожна секція має двері і закривається окремим замком сувальдного типу з 2 ригелями діаметром 16 мм (горизонтальне відмикання). Верхня секція обладнана касовим відділенням, що замикається замком Euro-lock із секретністю - 2000 комбінацій. Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду та захищає від корозії. Габаритні розміри
Висота 160 см
Ширина 44 см
Глибина 36 см
Вага 71,3 кг
Основні переваги
- Для зберігання цінностей/документів/зброї — залежно від моделі (згідно опису)
- Можливість кріплення/встановлення — залежно від комплектації (згідно опису)
- Товщина металу/сталі згідно опису: 1, 16, 55 мм
- Порошкове покриття/фарбування для захисту металу (згідно опису)
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 71.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1600 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
| Основні | |
| Кількість секцій | 4 |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 19 860 ₴










