
Сейф збройовий LEVMETAL СЗ-156.4.ГМ на 4 рушниці з горизонтальним трейзером, механічний замок
3 244,02 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42140521
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Колір | Антрацит |
| Загальні | |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1560 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 270 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1544 мм |
| Внутрішня глибина | 203 мм |
| Внутрішня ширина | 268 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1560 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Ключ |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість ключів у комплекті | 3 шт. |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Конструкція | Зварена |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | для зберігання зброї |
| Наявність замка | Да |
| Покриття | Полімерно-порошкове фарба |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1400x330x250 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1400x330x250 |
| Стан | Активна |
| Тип | збройові;зламостійкі |
| Тип покриття | Полімерно-порошкове фарба |
| Товщина дверей | 45047 мм |
| Товщина металу | 45047 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Ширина | 270 |
- Ціна: 3 244,02 ₴





