
Сейф збройовий LEVMETAL СЗ-100.3.ВМ на 3 рушниці з вертикальним трейзером і 2 полицями для аксесуарів, механічний замок
4 844 ₴
- В наявності
- Код: 42140804
Сейф збройовий СЗ-100.3.ВМ - це ідеальне рішення для зберігання вашої зброї та аксесуарів у вашому домі або квартирі. З двома полицями для аксесуарів та вертикальним трейзером для патронів ви зможете організувати ваше снаряження зручно та ефективно. Механічний сувальдний замок забезпечить надійний захист вашої зброї, а втоплені дверцята та ребро жорсткості забезпечать додатковий рівень безпеки. Виготовлений з міцного металу з порошковим покриттям, цей сейф гарантує довговічний та надійний захист вашої зброї. Вироблений в Україні з дотриманням найвищих стандартів якості, він стане невід'ємною частиною вашого дому.
- Призначення збройового сейфу/шафи: Для зберігання нарізної та гладкоствольної зброї
- Розміри сейфу: 1000х330х250 мм
- Внутрішні габарити ВхШхГ: 975х325х230 мм
- Максимальна кількість рушниць: 3 шт
- Трейзер для зберігання патронів: Так, 4 секції
- Розміри трейзера: 690х130х140 мм
- Ложемент: Так, для 3-х стволів
- Коврик: Так
- Тип приміщення для встановлення сейфу/шафи: Для дому (квартири)
- Захист від відкривання: Механічний сувальдний замок із трьома хромованими ригелями (три ключі)
- Матеріал корпусу і дверцят: Метал
- Товщина металу корпусу: 1.0 мм; 1.5 мм
- Товщина металу дверки: 1.5 мм
- Вага нетто/брутто: 16 кг
- Колір покриття: Антрацит (RAL 7016)
- Кріплення: Отвори в задній та нижній стінках для анкерного кріплення до стіни і підлоги
- Покриття: Порошкове фарбування
- Захист від злому: Дверцята втоплені всередину сейфу
- Ребро жорсткості на дверках: Так
- Конструкція сейфу для зброї: Зварна
- Країна виробник збройових сейфів/шаф: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Колір | Антрацит |
| Загальні | |
| Вага | 16 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1000 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Матеріал | Метал |
| Товщина дверей | 45778 мм |
| Товщина металу | 45778 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Ширина | 330 |
- Ціна: 4 844 ₴





