
Задня стінка для поштової скриньки на 7 квартир Антрацитова
278 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21503003
Задня стінка для поштової скриньки призначена для встановлення на тильний бік поштової скриньки в разі потреби. Полімерне порошкове покриття антрацитового кольору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 850 мм |
| Зовнішня ширина | 390 мм |
| Висота | 850 мм |
| Кількість секцій | 7 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Тип корпусу | Суцільний (цельносварний) |
| Торгова марка | Галіндустія |
| Ширина | 390 |
- Ціна: 278 ₴


