
Сейф збройовий LEVMETAL СЗ-140.3/М на 3 рушниці з вертикальним трейзером та 2 полицями для аксесуарів, механічний замок
4 262 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 41140321
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Колір | Антрацит |
| Загальні | |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 410 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1383 мм |
| Внутрішня глибина | 203 мм |
| Внутрішня ширина | 407 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1400 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Діаметр касети пожежного рукава | 500 мм |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Ключ |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість ключів у комплекті | 3 шт. |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Кількість полиць | 2 |
| Конструкція | Зварена |
| Максимально допустима вага вогнегасника (комплекту вогнегасників) | 20 кг |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | для зберігання зброї |
| Наявність замка | Да |
| Наявність відсіку для зберігання ключа | Да |
| Покриття | Полімерно-порошкове фарба |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1400x410x250 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1400x410x250 |
| Стан | Активна |
| Сторона відчинення дверцят | правобічна |
| Тип | збройові;зламостійкі |
| Тип покриття | Полімерно-порошкове фарба |
| Тип фасаду (дверцята) | відкритий (оглядове вікно зі скла) |
| Товщина дверей | 45047 мм |
| Товщина металу | 45047 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Ширина | 410 |
- Ціна: 4 262 ₴





