
Поштова скринька секційна LEVMETAL Е1-09.C (RAL 7035)
3 983 ₴
- В наявності
- Код: 21090103
Виготовалюється під замовлення, термін виконання 20 днів, деталі уточнюйте у менеджерів.
Модель Е1-С. Форма поштової скриньки прямокутна зі скошеною нижньою гранню. Товщина металу 0,7мм. Полімерне порошкове покриття. Механічний замок із 2 ключами. Клапан для прикриття щілинного отвору. Задня стінка з 4 отворами для кріплення поштової скриньки на стіну. Конструкція кріплення дверцят дозволяє зробити її швидку заміну на нову у разі її вандального пошкодження, не турбуючи сусідніх абонентів. Висота комірки 110 мм. Ширина щілинного отвору 30 мм. Скляне віконце розміром 175х25 мм. для візуального перегляду кореспонденції. Запаковано в коробку з гофрокартону. Поштова скринька відповідає всім нормам Євросоюзу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Сталь |
| Матеріал виготовлення фасаду | сталь |
| Наявність замку | Так |
| Тип завантаження кореспонденції | через проріз у фасадній частині секції |
| Тип корпусу | Цілісний (суцільнозварний) |
| Тип поштової скриньки | секційний вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1135 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 1135 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 390 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Механічний, 2 ключі. |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал фасаду | Сталь |
| Особливості | із замком |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1135 × 390 × 200 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1135 × 390 × 200 |
| Стан | Активна |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип покриття | Полімерно-порошкове |
| Тип шафи | Модель Е1 |
| Товщина металу | 0.7 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Форма | Прямокутна з похилою нижньою межею |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 3 983 ₴





