
Шафа господарська металева LEVMETAL ШГМ 3/30/1 (180х30х50)
3 024 ₴
- В наявності
- Код: 11300103
Шафа господарська металева (ШГМ) використовується у виробничих, адміністративних, офісних, навчальних, спортивних, медичних та побутових приміщеннях. Основні переваги металевих господарських шаф – простота, екологічність, довговічність та мобільність. Шафа виготовлена з високоякісної холоднокатаної тонколистової сталі, яка проходить антикорозійну обробку з нанесенням порошкового полімерного покриття. Це надає привабливого зовнішнього вигляду і підвищеної зносостійкості. Господарські шафи поставляються замовнику в розібраному вигляді, що знижує ризик пошкодження під час транспортування та скорочує витрати на перевезення. Для складання шафи передбачені спеціальні зачепи, всю конструкцію можна зібрати без використання спеціального інструменту. Можливі різноманітні варіанти виконання металевої шафи.
- Конструкція збірно-розбірна;
- Поставляється у розібраному вигляді;
- Виготовлена із сталі товщиною 0,5 мм;
- Порошкове полімерне покриття;
- Спосіб складання: зачепи та саморізи (кріплення в комплекті);
- Шафа на бічних стінках має зачепи, що дозволяють змінювати висоту відділень;
- Шафа обладнана врізним механічним замком, прапорцевого типу з двома ключами;
- Шафа у верхній та нижній частинах дверей має вентиляційні отвори для циркуляції повітря.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційні отвори | Да |
| Вага | 19 г |
| Зовнішня висота | 1800 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Глибина | 500 мм |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Врізний |
| Кількість дверей у секції | 1 |
| Кількість замків | 1 |
| Кількість ключів у комплекті | 2 шт. |
| Кількість секцій | 1 шт |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Призначення | для схову |
| Наявність замка | Да |
| Особливості | із замком |
| Покриття | Порошкове фарбування |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1800 х 300 х 500 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1800 х 300 х 500 |
| Стан | Активна |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Тип мебели | Шафи господарські |
| Тип покриття | Порошкове фарбування |
| Тип шафи | Господарська (ШХМ) |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір дверей | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 300 |
| Ширина секції | 300 мм |
- Ціна: 3 024 ₴



