
Шафа господарська металева LEVMETAL ШГМ 3/40/1 (180х40х50)
3 191 ₴
- В наявності
- Код: 11400103
Шафа господарська металева (ШГМ) використовується у виробничих, адміністративних, офісних, навчальних, спортивних, медичних та побутових приміщеннях. Основні переваги металевих господарських шаф – простота, екологічність, довговічність та мобільність. Шафа виготовлена з високоякісної холоднокатаної тонколистової сталі, яка проходить антикорозійну обробку з нанесенням порошкового полімерного покриття. Це надає привабливого зовнішнього вигляду і підвищеної зносостійкості. Господарські шафи поставляються замовнику в розібраному вигляді, що знижує ризик пошкодження під час транспортування та скорочує витрати на перевезення. Для складання шафи передбачені спеціальні зачепи, всю конструкцію можна зібрати без використання спеціального інструменту. Можливі різноманітні варіанти виконання металевої шафи.
- Конструкція збірно-розбірна;
- Поставляється у розібраному вигляді;
- Виготовлена із сталі товщиною 0,5 мм;
- Порошкове полімерне покриття;
- Спосіб складання: зачепи та саморізи (кріплення в комплекті);
- Шафа на бічних стінках має зачепи, що дозволяють змінювати висоту відділень;
- Шафа обладнана врізним механічним замком, прапорцевого типу з двома ключами;
- Шафа у верхній та нижній частинах дверей має вентиляційні отвори для циркуляції повітря.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Замок | Врізний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 1800 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 400 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Кількість дверей у секції | 1 |
| Кількість замків | 1 |
| Кількість ключів у комплекті | 2 шт. |
| Кількість секцій | 1 шт |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Призначення | для схову |
| Наявність замка | Да |
| Особливості | із замком |
| Покриття | Порошкове фарбування |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1800 х 400 х 500 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1800 х 400 х 500 |
| Стан | Активна |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип мебели | Шафи господарські |
| Тип покриття | Порошкове фарбування |
| Тип шафи | Господарська (ШХМ) |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір | Сірий |
| Колір дверей | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина секції | 400 мм |
- Ціна: 3 191 ₴




