
Шафа архівна металева LEVMETAL ШБМ 18 (1800х900х500х0.5)
6 439 ₴
- В наявності
- Код: 15180905
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверей | 4 (шт.) |
| Кількість полиць (секцій) | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 40 кг |
| Наявність замку | Так |
| Наявність трейзера | Ні |
| Тип дверей | розпашні |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Тип меблів | архівний шафа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 1800 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 900 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Механічний, 2 ключі. |
| Кількість дверей у секції | 2 |
| Кількість замків | 1 |
| Кількість ключів у комплекті | 4 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | для документів |
| Особливості | із замком |
| Покриття | Порошкове фарбування |
| Полиця | 4 шт. |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1800 х 900 х 500 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1800 х 900 х 500 |
| Стан | Активна |
| Тип покриття | Порошкове фарбування |
| Тип шафи | Архівна, канцелярська (ШБМ 1) |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір | Сірий |
| Колір дверей | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 6 439 ₴


