
Лавка гардеробна LEVMETAL ЛГ-1 (470x350x1000мм)
3 005 ₴
- В наявності
- Код: 20011000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня ширина | 1000 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Каркас | Металева профільна труба |
| Конструкція | Приставна;Без вішака |
| Матеріал виготовлення корпусу | Металева профільна труба перерізу 25х25х2,0 мм, 20х20х1,8 мм, куточок 25х25х3,0 мм |
| Матеріал корпусу | Металева профільна труба перерізу 25х25х2,0 мм, 20х20х1,8 мм, куточок 25х25х3,0 мм |
| Покриття | Емаль |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Стан | Активна |
| Тип | Окремісна, без вішака |
| Тип покриття | Емаль |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір корпусу | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 1000 |
- Ціна: 3 005 ₴

