
Сейф збройовий LEVMETAL СЗ-140.4.ВМ на 4 рушниці з вертикальним трейзером та 2 полицями для аксесуарів, механічний замок
6 322 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42140705
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Колір | Антрацит |
| Загальні | |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 410 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1383 мм |
| Внутрішня глибина | 203 мм |
| Внутрішня ширина | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1400 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Кількість полиць | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Товщина дверей | 45047 мм |
| Товщина металу | 45778 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Ширина | 410 |
- Ціна: 6 322 ₴





