
Стеллаж Элегант-1 1840х950х340 Меткас, 50 кг/полку , 5 полок, крашенный, металлический
684 ₴
- В наличии
- Код: 5250
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Меткас |
| Пользовательские характеристики | |
| «Оплата частинами» ПриватБанку | Выкл |
| «Покупка частинами» від monobank | Выкл |
| Артикул | 5250 |
| Артикул для отображения на сайте | 5250 |
| Валюта | UAH |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed |
| Дополнительные функции | Датчик сутінків (автоматичне вмикання/вимикання) <br /> Механічний перемикач ON/OFF пульт, 8 режимів світіння |
| Питание | Вбудований акумулятор, заряджається від сонячної панелі |
| Комплектация | 3 × Садова сонячна лампа SuperLED у формі фламінго<br /> 3 × Вбудовані сонячні панелі<br /> 3 × Вбивні штифти для монтажу<br /> Інструкція з експлуатації |
| Количество | 20 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назва | Набір з 3 сонячних садових ламп SuperLED "Фламінго" — декоративне LED-освітлення з автоматичним вмиканням |
| Назва модифікації | Набір з 3 сонячних садових ламп SuperLED "Фламінго" — декоративне LED-освітлення з автоматичним вмиканням |
| Наявність | В наявності |
| Поставщик | [не задан] |
| Розділ | Садові ліхтарі та стовпчики |
| Розміри | Висота з штифтом: 51 см<br /> Висота без штифта: 42 см<br /> Довжина штифта: 12 см |
| Стан товару | Новий |
| Степень защиты | IP44 |
| Температура світла | Холодний білий (6000K) |
| Тип | Світильник садовий сонячний |
| Тип аккумулятора | 1x AAA Ni-MH 1.2V |
| Форма | фламінго |
| Ціна | 684.00 |
| Время зарядки | 6-8 годин під прямими сонячними променями |
| Время работы | до 6 годин після повного заряду |
- Цена: 684 ₴










