
Стелаж в гараж Білий сніг 900х800х400 мм Metkas Home 3 полиці ЛДСП
2 555 ₴
2 172 ₴
- В наявності
- Код: LS090250804035WW
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 14.5 |
| Вид металу | фарбований |
| Висота | 900 мм |
| Висота, мм | 900 |
| Габарити пакування 1(ВхШхГ), см | 95x43x10 |
| Глибина | 400 мм |
| Глибина, мм | 400 |
| Корпус | Фарбований метал |
| Кількість полиць | 3 |
| Міжнародне найменування товару | Painted metal shelving "Loft" 900x800x400mm, 3 shelves, chipboard |
| Навантаження на полицю | 35 |
| Ніжки | пластик |
| Полиці, шт | 3 |
| Стиль | Мінімалізм |
| Тип деталі | Стелаж Лофт |
| Тип полиці | ЛДСП |
| Тип профілю | "Лофт" |
| Товщина металу | 1,0 мм |
| Ширина | 800 |
| Ширина, мм | 800 |
- Ціна: 2 172 ₴








