
Стелаж для квітів Антрацит 1100х600х240мм Metkas Home 4 полиць ЛДСП
1 511 ₴
1 284 ₴
- В наявності
- Код: LS110250602445AA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 10.5 |
| Вага виробу з пакуваннямм 1, кг | 10.5 |
| Вид металу | фарбований |
| Висота | 1 100 мм |
| Висота, мм | 1100 |
| Габарити пакування 1(ВхШхГ), см | 118x26x8 |
| Глибина | 240 мм |
| Глибина, мм | 240 |
| Колір | Антрацит |
| Корпус | Фарбований метал |
| Кількість полиць | 4 |
| Міжнародне найменування товару | Painted metal shelving "Loft" 1100x600x240mm, 4 shelves, chipboard |
| Навантаження на полицю | 35 |
| Ніжки | пластик |
| Полиці, шт | 4 |
| Стиль | Мінімалізм |
| Тип деталі | Стелаж Лофт |
| Тип полиці | ЛДСП |
| Тип профілю | "Лофт" |
| Товщина металу | 1,0 мм |
| Ширина | 600 |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 1 284 ₴









