
Стелаж в гараж Антрацит 1600х800х400мм Metkas Home 5 полиць ЛДСП
3 120 ₴
2 652 ₴
- В наявності
- Код: LS160250804055AA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 24 |
| Вид металу | фарбований |
| Висота | 1 600 мм |
| Висота, мм | 1600 |
| Габарити пакування 1(ВхШхГ), см | 165x43x10 |
| Глибина | 400 мм |
| Глибина, мм | 400 |
| Колір | Антрацит |
| Корпус | Фарбований метал |
| Кількість полиць | 5 |
| Міжнародне найменування товару | Painted metal shelving "Loft" 1600x800x400mm, 5 shelves, chipboard |
| Навантаження на полицю | 35 |
| Ніжки | пластик |
| Полиці, шт | 5 |
| Стиль | Мінімалізм |
| Тип деталі | Стелаж Лофт |
| Тип полиці | ЛДСП |
| Тип профілю | "Лофт" |
| Товщина металу | 1,0 мм |
| Ширина | 800 |
| Ширина, мм | 800 |
- Ціна: 2 652 ₴










