
Стелаж для книг Антрацит-Дуб Артизан 1700х800х350мм Metkas Home 5 полиць ЛДСП
2 880 ₴
2 448 ₴
- В наявності
- Код: LS170250803555ADA
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Фасади | метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 21.7 |
| Вид металу | фарбований |
| Висота | 1 700 мм |
| Висота, мм | 1700 |
| Габарити пакування 1(ВхШхГ), см | 175x38x10 |
| Глибина | 350 мм |
| Глибина, мм | 350 |
| Колір | Дуб Артизан| Антрацит |
| Корпус | Фарбований метал |
| Кількість полиць | 5 |
| Міжнародне найменування товару | Painted metal shelving "Loft" 1700x800x350mm, 5 shelves, chipboard |
| Навантаження на полицю | 35 |
| Ніжки | пластик |
| Полиці, шт | 5 |
| Стиль | Мінімалізм, Скандинавський |
| Тип деталі | Стелаж Лофт |
| Тип полиці | ЛДСП |
| Тип профілю | "Лофт" |
| Товщина металу | 1,0 мм |
| Ширина | 800 |
| Ширина, мм | 800 |
- Ціна: 2 448 ₴










