
Стелаж для документів Білий-Дуб Артизан 1800х600х240мм Metkas Home 6 полиць ЛДСП
2 351 ₴
1 998 ₴
- В наявності
- Код: LS180250602465WDA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 15.5 |
| Вид металу | фарбований |
| Висота | 1 800 мм |
| Висота, мм | 1800 |
| Габарити пакування 1(ВхШхГ), см | 185x27x8 |
| Глибина | 240 мм |
| Глибина, мм | 240 |
| Корпус | Фарбований метал |
| Кількість полиць | 6 |
| Міжнародне найменування товару | Painted metal shelving "Loft" 1800x600x240mm, 6 shelves, chipboard |
| Навантаження на полицю | 35 |
| Ніжки | пластик |
| Полиці, шт | 6 |
| Стиль | Мінімалізм, Скандинавський |
| Тип деталі | Стелаж Лофт |
| Тип полиці | ЛДСП |
| Тип профілю | "Лофт" |
| Товщина металу | 1,0 мм |
| Ширина | 600 |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 1 998 ₴










