
Стелаж металевий Антрацит-Білий сніг 900х600х240мм Metkas Home 3 полиці ЛДСП
1 292 ₴
1 098 ₴
- В наявності
- Код: LS090250602435AW
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 8.2 |
| Вид металу | фарбований |
| Висота | 900 мм |
| Висота, мм | 900 |
| Габарити пакування 1(ВхШхГ), см | 95x26x10 |
| Глибина | 240 мм |
| Глибина, мм | 240 |
| Корпус | Фарбований метал |
| Кількість полиць | 3 |
| Міжнародне найменування товару | Painted metal shelving "Loft" 900x600x240mm, 3 shelves, chipboard |
| Навантаження на полицю | 35 |
| Ніжки | пластик |
| Полиці, шт | 3 |
| Стиль | Мінімалізм, Скандинавський |
| Тип деталі | Стелаж Лофт |
| Тип полиці | ЛДСП |
| Тип профілю | "Лофт" |
| Товщина металу | 1,0 мм |
| Ширина | 600 |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 1 098 ₴









