
Стелаж для документів Білий - Антрацит "Лофт Cascade" 1090х700х300мм Metkas Home 5 полиць ЛДСП
2 908 ₴
2 472 ₴
- В наявності
- Код: LSC109250703055WA
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 14.5 |
| Вид металу | фарбований |
| Висота | 1 090 мм |
| Висота, мм | 1090 |
| Габарити пакування 1(ВхШхГ), см | 113x32x12 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Глибина | 300 мм |
| Глибина, мм | 300 |
| Корпус | Фарбований метал |
| Кількість полиць | 5 |
| Міжнародне найменування товару | Painted metal shelving "Loft" 1090x700x300mm, 5 shelves, chipboard |
| Навантаження на полицю | 35 |
| Полиці, шт | 5 |
| Стиль | Мінімалізм |
| Тип деталі | Стелаж Лофт |
| Тип полиці | ЛДСП |
| Тип профілю | "Лофт Cascade" |
| Товщина металу | 1,0 мм |
| Ширина | 700 |
| Ширина, мм | 700 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 472 ₴





