
Сейф збройовий ШОЕ-1100, чорний
4 613 ₴
3 690 ₴
- В наявності
- Код: 3011210100005
Сейф оружейный ШОЕ-1100, черный — надійний сейф для безпечного зберігання згідно призначення моделі (див. характеристики).
Сейф призначений для зберігання 2 одиниць вогнепальної зброї до 1070 мм заввишки й патронів. Відповідає вимогам дозвільної системи: замок сувальдного типу, передбачена можливість кріплення до підлоги, обладнаний відсіком для зберігання патронів. Конструкція корпусу виготовлена з листової сталі завтовшки 1,2 мм корпус, 1,5 мм дверна плита та 2,0 мм відсік під патрони. Дверний отвір посилений. Дверцята цього сейфа втоплені, що також підвищує його надійність. Сейф пофарбований порошковою фарбою (запікається в печі за 180 °C), що надає йому приємного зовнішнього вигляду та захищає його від корозії. Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) — 3 ригелі по 10 мм діаметром — захистить ваші документи або цінності від сторонніх. У сейфі є касове відділення, що замикається замком Euro-lock (секретність — 2000 комбінацій). Габаритні розміри Глибина 20 см
Ширина 28 см
Висота 110 см Вага 17 кг Гарантія 5 років і 12 місяців на замок
Основні переваги
- Для зберігання цінностей/документів/зброї — залежно від моделі (згідно опису)
- Можливість кріплення/встановлення — залежно від комплектації (згідно опису)
- Товщина металу/сталі згідно опису: 1.2, 1.5, 10, 1070 мм
- Порошкове покриття/фарбування для захисту металу (згідно опису)
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 17 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1100 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість збройових дул | 2 |
| Максимальна висота дула | 1070 мм |
| Відділення для патронів | Да |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 690 ₴










