Мебельный сейф СМ-250 — надійний сейф для безпечного зберігання згідно призначення моделі (див. характеристики).
Меблевий сейф СМ-250 використовується.
для встановлення в меблі; підходить для домашнього зберігання пістолетів, патронів, документів і цінностей; як готельний сейф як сейф касира для зберігання невеликих грошових сум, документів і печаток
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм корпус, 2 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Краї дверей загнуті всередину, що підвищує міцність і стійкість до зламу. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність. У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу та 2 ззаду. Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання 180 °C — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії. Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх. Габаритні розміри Глибина 25 см
Ширина 35 см
Висота 25 см Вага 5,7 кг
Основні переваги
- Для зберігання цінностей/документів/зброї — залежно від моделі (згідно опису)
- Можливість кріплення/встановлення — залежно від комплектації (згідно опису)
- Товщина металу/сталі згідно опису: 1, 2 мм
- Порошкове покриття/фарбування для захисту металу (згідно опису)
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 5.7 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
- Ціна: 2 220 ₴









