
Коптильня Mzavod Ісіда на 27л 1.5мм
2 813 ₴
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 1210110100005
Коптильня Mzavod Исида на 27л 1.5мм — мангал/гриль для приготування шашлику та барбекю. Зручний варіант для двору, дачі та відпочинку.
Перетворіть приготування їжі в справжнє мистецтво з нашою якісною Коптильнею з гідрозатвором. Це пристрій серійного виробництва, виготовлений із сертифікованої сталі товщиною 1,5 мм з використанням передової технології лазерного різання, що забезпечує його неперевершену якість та довговічність.
Однією з ключових переваг нашої коптильни є її гідрозатвор, який перешкоджає виходу диму і дозволяє точно контролювати процес копчення. Ви зможете насолоджуватися ніжним та ароматним м'ясом або рибою, приготованими з використанням нашої коптильни.
Коптильня має 2 рівні - встановлені один на одного зварні сталеві решітки, що дозволяє одночасно приготувати більшу кількість продуктів, заощаджуючи ваш час та зусилля. Завдяки піддону з ручкою та полозами, які створюють простір для розміщення тріски, весь жир та надлишки збираються у спеціальному резервуарі, що робить процес чищення після використання швидким та зручним.
Також, у наших нових коптильнях усередині кришки-будиночка на всю довжину приварений сталевий прут, на який можна повісити гачки для підвішування їжі, наприклад, риби, курячої грудки, ніжок або крилець. В комплект входить 6 гачків. Кришка та нижня прямокутна частина коптильні обладнані зручними ручками.
Ми цінуємо ваше здоров'я та безпеку, тому наша коптильня виготовлена з нетоксичних матеріалів, які не взаємодіють із їжею та не виділяють шкідливих речовин. І ще одна особливість - коптильня поставляється змащеною всередині лляною олією, що забезпечує антипригарні та антикорозійні властивості, а зовні вона покрита чорною термостійкою емаллю, що має високий ступінь захисту від температурних впливів до 800°C.
Всі зварні шви в конструкції коптильні виконуються без тріщин, усадочних раковин, пропалів та непроварів. Місця зварювання на зовнішніх поверхнях оброблені.
Товар ретельно упаковується в гофрокартон та стретч-плівку за наш рахунок.
Придбайте нашу якісну Коптильню з гідрозатвором і станьте справжнім шеф-кухарем.
Комплектація:
1. Нижня прямокутна частина з гідрозатвором - 1шт.
2. Кришка - 1 шт.
3. Решітки - 2 шт.
4. Піддон - 1 шт.
5. Гачки для підвішування їжі - 6 шт.
Характеристики
Габаритні розміри коптильні з ручкою: 496х276х302 мм
Розмір коптильні: 496х276х271 мм
Об'єм коптильні: 27.3 л
Розмір нижньої частини: 420х200х200 мм
Об'єм нижньої частини: 16.8 л
Товщина металу: 1.5 мм
Вага: 9.6 кг
Мангал Завод - Якісно та Прозоро
Залізна гарантія Ми гарантуємо, що наші мангали прослужать Вам щонайменше 10 років.
Розпакуй та готуй! Ми можемо укомплектувати мангал усім необхідним для того, щоб Ви приступили до готування одразу після отримання товару.
Швидка доставка Отримайте мангал у найкоротші терміни по всій Україні.
Нічого зайвого Лише смак м'яса. Ми використовуємо лише нетоксичну термостійку фарбу, яка витримує температуру 800°С.
Європейська якість Ми завод - вся продукція серійного виробництва на високоточному лазерному устаткуванні із сертифікованої сталі.
3000 відгуків Приєднуйся до табору цінителів м'яса!
Основні переваги
- Підходить для приготування шашлику та страв на вугіллі
- Зручний формат для двору, дачі та відпочинку
- Товщина металу/сталі згідно опису: 1.5, 200, 271, 302 мм
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.6 кг |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Виробник | Крючков |
| Стан | Нове |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Тип копчення | Гаряче |
| Функція гриль, барбекю | Немає |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь, Пальники |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина коптильні | 496 мм |
| Ширина коптильні | 276 мм |
| Висота коптильні | 302 мм |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 6 шт. |
- Ціна: 2 250 ₴




