
Банкетка для взуття Женева-1 зі спинкою 50 см велюр коричневий 1-0-9005
4 563 ₴
3 650 ₴
- В наявності
- Код: 4010190101001
Банкетка для обуви Женева-1 со спинкой 50см велюр коричневый 1-0-9005 — практичні металеві меблі для організації простору вдома або в бізнесі.
Банкетки є багатофункціональними меблями, які поєднують у собі стильний дизайн, міцність і надійність конструкції, а також функціональність. Зварний металевий каркас з 2 полицями, виготовлений із профільних сталевих труб перетином 15х15мм та 10х10мм та покритий порошковою фарбою, є основою банкетки та забезпечує їй високу стійкість та довговічність. Для виготовлення сидіння та спинки використовуються поролон товщиною 50мм та зносостійкий меблевий велюр, із застосуванням різних способів оббивки: каретна стяжка, лінійна стяжка (утяжка) або просто рівні. Завдяки своєму зовнішньому вигляду та поличкам Банкетку можна використовувати у передпокої, вітальні, спальні, а також – в офісі, примірочній або приміському будинку (дачі). На полиці можна поставити не лише взуття, а й журнали та книги, невелику побутову техніку чи інші малогабаритні предмети. В цілому, така банкетка обіцяє бути практичним і стильним доповненням до вашої оселі, надаючи місце для сидіння та зручне зберігання, а також додає інтер'єру сучасний дизайнерський штрих. Матеріал каркасу: профільні труби 15х15мм, 10х10мм
Покриття каркасу: порошкова фарба
Оббивний матеріал: зносостійкий меблевий велюр Характеристики
Довжина: 50, 60, 70, 80, 90 та 100 см
Глибина: 35 см
Висота зі спинкою: 78 см
Висота сидіння: 45 см
Основні переваги
- Практичні меблі для дому, офісу або майстерні
- Зручна організація простору: зберігання та порядок
- Товщина металу/сталі згідно опису: 10, 15, 50 мм
- Порошкове покриття/фарбування для захисту металу (згідно опису)
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 50 см мм |
| Колір металевого каркаса | Чорний каркас (RAL 9005) |
| Цвет обивки | Коричнева тканина (1) |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал каркаса | сталева труба |
- Ціна: 3 650 ₴



