
Пістолетний сейф SP-250V із вертикальними відділеннями
3 450 ₴
2 760 ₴
- В наявності
- Код: 3031240100004
Пистолетный сейф SP-250V с вертикальными отделениями — надійний сейф для безпечного зберігання згідно призначення моделі (див. характеристики).
Пістолетний сейф SP-250V із вертикальними відділеннями використовується:
для встановлення в меблі; для домашнього зберігання пістолетів, патронів, документів і цінностей; як готельний сейф як сейф касира для зберігання невеликих грошових сум, документів і печаток
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм корпус, 2 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Краї дверей загнуті всередину, що підвищує міцність і стійкість до зламу. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність. У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу та 2 ззаду. Сейф має два вертикальні відділення. Касове відділення обладнане дверцятами товщиною 2 мм, які замикаються замком Euro-lock (секретність – 2000 комбінацій) та знімною полицею.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання 180 °C — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії. Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх. Комплектація сейфа: сейф, паспорт, інструкція, ключі. Габаритні розміри
Глибина: 25 см
Ширина: 35 см
Висота: 25 см
Глибина касового відділення: 19,5 см
Ширина касового відділення: 17,5 см
Вага: 6,95 кг
Товщина металу: (корпус/двері), мм: 1/2
Колір: чорний (RAL 9005)
Тип замку: Ключовий
Основні переваги
- Для зберігання цінностей/документів/зброї — залежно від моделі (згідно опису)
- Можливість кріплення/встановлення — залежно від комплектації (згідно опису)
- Товщина металу/сталі згідно опису: 1, 2 мм
- Порошкове покриття/фарбування для захисту металу (згідно опису)
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, вбудовані сейфи та схованки, збройові сейфи та шафи |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 6.95 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
- Ціна: 2 760 ₴









