
Пуф-трансформер 5в1 Остін-2 зі столиком велюр сіро-коричневий/сірий бетон 5-6-9005
від 4 688 ₴
від 3 750 ₴
- В наявності
- Код: 4060160105065
Пуф-трансформер 5в1 Остин-2 со столиком велюр серо-коричневый/серый бетон 5-6-9005 — практичні металеві меблі для організації простору вдома або в бізнесі.
Пуф-трансформер є багатофункціональними меблями, які поєднують у собі стильний дизайн, міцність і надійність конструкції, а також функціональність. У висоту Пуф 45см, в глибину та ширину – 47см і ці характеристики незмінні, але він розкладається на 4 металевих стільчика із м'якими сидіннями та 1 столик висотою 45 см. Для зручного переміщення по підлозі Пуф обладнаний 4 коліщатками, а щоб не пошкодити поверхню підлоги після трансформації, на ніжках стільчиків встановлені заглушки. Зварний металевий каркас (ніжки стільчиків та столика) виготовлений із профільної сталевої труби перетином 15х15мм з товщиною стінки 1,5мм та покритий порошковою фарбою. Для виготовлення сидінь використовуються поролон товщиною 50мм та зносостійкий меблевий велюр, із застосуванням різних способів оббивки: каретна стяжка або піковка. Поверхня столика виготовлена з ДСП товщиною 16мм. Завдяки своєму зовнішньому вигляду та функціональності Пуф можна використовувати у передпокої, вітальні, спальні, кухні, а також – в офісі, примірочній або заміській хаті (дачі). В цілому, такий Пуф обіцяє бути практичним і стильним доповненням до вашої оселі, надаючи зручне місце для сидіння, а також додає інтер'єру сучасний дизайнерський штрих. Розкладається на 4 стільця та 1 столик висотою 45 см
Матеріал каркасу (ніжок): профільна труба 15х15х1,5мм
Покриття каркасу: порошкова фарба
Оббивний матеріал: зносостійкий меблевий велюр
Матеріал поверхні столика: ДСП 16мм Розміри (ДШВ): 47х47х45 см
Максимальне навантаження: 170 кг
Колір металевого каркасу: Чорний (RAL 9005), Білий (RAL 9003)
Колір оббивки: Коричневий (1), Бірюзовий (2), Бежевий (3), Червоний (4), Сіро-коричневий (5), Світло-сірий (6), Сірий (7), Смарагдовий (8), Синій (9), Чорний (10)
Колір дерева: Ріголетто темний (1), Дуб платиновий (2), Біла Аляска (3), Горіх каліфорнійський (4), Чорний (5), Сірий бетон (6), Дуб сонома (7), Дуб венге (8)
Основні переваги
- Практичні меблі для дому, офісу або майстерні
- Зручна організація простору: зберігання та порядок
- Товщина металу/сталі згідно опису: 1.5, 15, 16, 50 мм
- Порошкове покриття/фарбування для захисту металу (згідно опису)
Доставка по Україні (Нова Пошта/кур’єр) та зручна оплата. За потреби допоможемо з підбором.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 450 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Фасади | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір дерева | Сірий бетон (6) |
| Кількість посадкових місць | 4 |
| Колір металевого каркаса | Чорний каркас (RAL 9005) |
| Цвет обивки | Сіро-коричнева тканина (5) |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал каркаса | сталева профільна труба |
| Наявність спинки | Немає |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Довжина: | 470 мм |
- Ціна: від 3 750 ₴








