
Сейф для зберігання грошей LEVMETAL СГ-190 190x215x215 мм Чорний
2 278 ₴
- В наявності
- Код: 42140701
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 3.14 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 190 мм |
| Зовнішня глибина | 215 мм |
| Зовнішня ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Конструкція | Зварена |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Полімерно-порошкове фарба |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 190x215x215 |
| Розміри (ВхШхГ) | 190x215x215 |
| Стан | Активна |
| Тип покриття | Полімерно-порошкове фарба |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір шафи | Чорний |
| Ширина | 215 |
- Ціна: 2 278 ₴





