
Сейф збройовий LEVMETAL СЗ-156.5.ГМ на 5 рушниці з горизонтальним трейзером, механічний замок
3 413,76 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42140621
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Колір | Антрацит |
| Загальні | |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1560 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 330 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1544 мм |
| Внутрішня глибина | 203 мм |
| Внутрішня ширина | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1560 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Конструкція | Зварена |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Полімерно-порошкове фарба |
| Стан | Активна |
| Тип покриття | Полімерно-порошкове фарба |
| Товщина дверей | 45047 мм |
| Товщина металу | 45047 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Ширина | 330 |
- Ціна: 3 413,76 ₴





