
Прикраси даху металева УК-5 Сова 329х220мм
200 ₴
- В наявності
- Код: 11528500
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Висота | 329 мм |
| Тематика виробу | Птахи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Зовнішня висота | 329 мм |
| Зовнішня ширина | 220 мм |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Призначення | для приватних будинків і комерційних установ |
| Покриття | порошкове фарбування |
| Тематика изделия | Птахи |
| Тип покриття | порошкове фарбування |
| Торгова марка | Галіндустрія |
| Колір шафи | Чорний |
| Ширина | 220 |
- Ціна: 200 ₴

