
Шафа колекторна зовнішня ШКЗ03 (765х580 x120) біла
1 809 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11503200
Шкаф настінний (накладна) для коллекторів теплої підлоги, систем опалення та водопостачання.
Колекторні шафи призначені для встановлення в них колакторів водопостачання та опалення. Окрім колекційних приладів, які визначають витрати холодної та гарячої води, різної запорової арматури та зайвої енергії. Колекторну шафу можна прикріпити до підлоги і стіни.
Залежно від способу монтажу плитки складаються з двох видів: настінних і вбудованих. Завдяки цьому можна монтувати їх у спеціальні проеми. Настінні шафи слід фарбувати повністю білою порошковою фарбою.
На дверях шафи розміщено замок, який застерігає несанкціонований злом і проникнення до обладнання всередині шафи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальний корпус | Да |
| Бічні стінки | Незнімні |
| Варіант встановлення | Настінний |
| Взаємозамінні двері | Да |
| Зовнішня висота | 580 мм |
| Зовнішня глибина | 120 мм |
| Зовнішня ширина | 580 мм |
| Можливість правобічного та лівобічного навішування дверей | Немає |
| Можливість регулювання глибини монтажних напрямних | Да |
| Глибина | 120 мм |
| Задні двері | Не передбачена |
| Захист | замок із двома ключами |
| Кількість контурів | 10 |
| Количество отсеков | 1 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | для зовнішнього монтажу |
| Призначення колектора | водопостачання;тепла підлога;опалення |
| Призначення комплектувального | Для колекторів |
| Передні двері | Із замком |
| Покриття | порошкове фарбування |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 765х580х120 |
| Розміри (ВхШхГ) | 765х580х120 |
| Регульовані опори | Да |
| Способ упаковки | картонна упаковка |
| Тип | шафа колекторна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Нерозбірний (сварний) |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип покриття | порошкове фарбування |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Торгова марка | Галіндустрія |
| Колір | Білий |
| Колір шафи | Білий |
- Ціна: 1 809 ₴








