
Шафа колекторна внутрішня ШКВ01 (440х580х110) біла
1 389 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11502500
Шафа колекторна вбудований для колекторів теплої підлоги, систем опалення та водопостачання
Шафа колекторна призначений для розміщення розподільника опалювального контуру та центрального вузла для регулювання температури нагріву для окремих приміщень складається з:
• монтажної рами з листа оцинкованого 0,55 мм;
• складовою рами і дверцят, лист х\до 0,8 мм;
• регульованих по висоті монтажних опор;
• регулюється по глибині і знімною складовою рами;
• дверцята закривається поворотним ключем;
• бічних стінок з підготовленими отворами для приєднання подавального і зворотного трубопроводу.
Коллекторные шкафы предназначены для установки в них коллекторов систем водоснабжения и отопления. В полости коллекторного шкафа можно устанавливать не только коллекторы, но и приборы определяющие расход холодной и горячей воды, различную запорную арматуру, а также приборы учитывающие расход тепловой энергии. Коллекторный шкаф можно крепить к полу и стене.
В залежності від способу монтажу колекторні шафи бувають двох видів: настінні і вбудовані. Це дає можливість монтувати їх в спеціальні отвори. У вбудованих шаф забарвлюється тільки передня панель, задня монтажна рама оцинкована.
На дверцятах шафи встановлюється замок, який попереджає несанкціонований злом і проникнення до обладнання, що знаходиться всередині шафи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальний корпус | 1 |
| Бічні стінки | Незнімні |
| Варіант встановлення | Настінний |
| Взаємозамінні двері | 1 |
| Зовнішня висота | 580 мм |
| Зовнішня глибина | 110 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
| Можливість регулювання глибини монтажних напрямних | 1 |
| Глибина | 110 мм |
| Задні двері | Не передбачена |
| Захист | замок із двома ключами |
| Кількість контурів | 6 |
| Количество отсеков | 1 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | для внутрішнього монтажу |
| Призначення колектора | водопостачання;тепла підлога;опалення |
| Призначення комплектувального | Для колекторів |
| Передні двері | Із замком |
| Покриття | порошкове фарбування |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 440х580х110 |
| Розміри (ВхШхГ) | 440х580х110 |
| Регульовані опори | 1 |
| Способ упаковки | картонна упаковка |
| Знімна основа шафи | 1 |
| Тип | шафа колекторна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Нерозбірний (сварний) |
| Тип монтажа | Навісний |
| Тип покриття | порошкове фарбування |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип стійки | Однорамна |
| Торгова марка | Галіндустрія |
| Колір | Білий |
| Колір шафи | Білий |
- Ціна: 1 389 ₴




