
Шафа колекторна внутрішня ШКВ02 (570х580х110) біла
1 543 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11502600
Шафа колекторна вбудований для колекторів теплої підлоги, систем опалення та водопостачання
Шафа колекторна призначений для розміщення розподільника опалювального контуру та центрального вузла для регулювання температури нагріву для окремих приміщень складається з:
• монтажної рами з листа оцинкованого 0,55 мм;
• складовою рами і дверцят, лист х\до 0,8 мм;
• регульованих по висоті монтажних опор;
• регулюється по глибині і знімною складовою рами;
• дверцята закривається поворотним ключем;
• бічних стінок з підготовленими отворами для приєднання подавального і зворотного трубопроводу.
Колекторні шафи призначені для установки в них колекторів систем водопостачання та опалення. В порожнині колекторного шафи можна встановлювати не тільки колектори, але й прилади визначають витрата холодної та гарячої води, різну запірну арматуру, а також прилади враховують витрату теплової енергії. Колекторний шафа можна кріпити до підлоги і стіни.
В залежності від способу монтажу колекторні шафи бувають двох видів: настінні і вбудовані. Це дає можливість монтувати їх в спеціальні отвори. У вбудованих шаф забарвлюється тільки передня панель, задня монтажна рама оцинкована.
На дверцятах шафи встановлюється замок, який попереджає несанкціонований злом і проникнення до обладнання, що знаходиться всередині шафи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальний корпус | Да |
| Бічні стінки | Незнімні |
| Варіант встановлення | Настінний |
| Взаємозамінні двері | Да |
| Зовнішня висота | 580 мм |
| Зовнішня глибина | 110 мм |
| Зовнішня ширина | 570 мм |
| Можливість правобічного та лівобічного навішування дверей | Немає |
| Можливість регулювання глибини монтажних напрямних | Да |
| Глибина | 110 мм |
| Задні двері | Не передбачена |
| Захист | замок із двома ключами |
| Кількість контурів | 8 |
| Кількість монтажних напрямних | Дві пари |
| Количество отсеков | 1 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Маркування напрямних | Да |
| Матеріал | Сталь |
| Місце для встановлення модуля вентиляції | У бічних стінках шафи |
| Призначення | для внутрішнього монтажу |
| Призначення колектора | водопостачання;тепла підлога;опалення |
| Призначення комплектувального | Для колекторів |
| Передні двері | Із замком |
| Покриття | порошкове фарбування |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 570х580х110 |
| Розміри (ВхШхГ) | 570х580х110 |
| Регульовані опори | Да |
| Способ упаковки | картонна упаковка |
| Знімна основа шафи | Да |
| Тип | шафа колекторна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Нерозбірний (сварний) |
| Тип монтажа | Навісний |
| Тип покриття | порошкове фарбування |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Торгова марка | Галіндустрія |
| Колір | Білий |
| Колір шафи | Білий |
- Ціна: 1 543 ₴



