| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Забарвлення |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота люка | 350 мм |
| Глибина люка | 35 мм |
| Ширина люка | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 35 мм |
| Зовнішня ширина | 250 мм |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип покриття | Фарбування |
| Колір шафи | Білий |
| Ширина | 250 |
- Ціна: 679 ₴



