
Кріплення універсальне для флюгера 150х470х2 мм
110,40 ₴
- В наявності
- Код: 11536100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіндустрія |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 470 мм |
| Зовнішня ширина | 150 мм |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Торгова марка | Галіндустрія |
| Ширина | 150 |
- Ціна: 110,40 ₴

