
Поштова скринька секційна LEVMETAL Е2-09.D (RAL 7016)
4 021 ₴
- В наявності
- Код: 22090204
Виготовалюється під замовлення, термін виконання 20 днів, деталі уточнюйте у менеджерів.
Модель Е2-D. Форма поштової скриньки прямокутна. Товщина металу 0,7мм. Полімерне порошкове покриття. Механічний замок із 2 ключами. Клапан для прикриття щілинного отвору. Задня стінка з 4 отворами для кріплення поштової скриньки на стіну. Конструкція кріплення дверцят дозволяє зробити її швидку заміну на нову у разі її вандального пошкодження, не турбуючи сусідніх абонентів. Висота комірки 110 мм. Ширина щілинного отвору 30 мм. Скляне віконце розміром 175х25 мм. для візуального перегляду кореспонденції. Нумерація поштової секції за допомогою лазерного різання металу. Запаковано в коробку з гофрокартону. Поштова скринька відповідає всім нормам Євросоюзу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Сталь |
| Матеріал виготовлення фасаду | сталь |
| Наявність замку | Так |
| Тип завантаження кореспонденції | через проріз у фасадній частині секції |
| Тип корпусу | Цілісний (суцільнозварний) |
| Тип поштової скриньки | секційний вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1005 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 1005 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 390 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Механічний, 2 ключі. |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал фасаду | Сталь |
| Особливості | із замком |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1005 × 390 × 250 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1005 × 390 × 250 |
| Стан | Активна |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип покриття | Полімерно-порошкове |
| Тип шафи | Модель Е2 |
| Товщина металу | 0.7 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 4 021 ₴





