
Поштова скринька секційна LEVMETAL Е2-04.F (RAL 7016)
2 134 ₴
- В наявності
- Код: 22040205
Виготовалюється під замовлення, термін виконання 20 днів, деталі уточнюйте у менеджерів.
Модель Е2-F. Форма поштової скриньки прямокутна. Товщина металу 0,7 мм. Товщина металу дверцята 1,0 мм. Корпус -чорний метал із полімерним порошковим покриттям. Дверцята - сатинована нержавіюча сталь. Механічний замок із 2 ключами. Задня стінка з 4 отворами для кріплення поштової скриньки на стіну. Конструкція кріплення дверцят дозволяє зробити її швидку заміну на нову у разі її вандального пошкодження, не турбуючи сусідніх абонентів. Висота комірки 110 мм. Ширина щілинного отвору 15 мм. Нумерація поштової секції за допомогою лазерного різання металу. Запаковано в коробку з гофрокартону. Поштова скринька відповідає всім нормам Євросоюзу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Кількість секцій | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Сталь |
| Матеріал виготовлення фасаду | сталь |
| Наявність замку | Так |
| Тип завантаження кореспонденції | через проріз у фасадній частині секції |
| Тип корпусу | Цілісний (суцільнозварний) |
| Тип поштової скриньки | секційний вертикальний |
| Колір дверей | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 455 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 390 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Механічний, 2 ключі. |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал фасаду | Сталь |
| Особливості | із замком |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 455 × 390 × 250 |
| Розміри (ВхШхГ) | 455 × 390 × 250 |
| Стан | Активна |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип покриття | Полімерно-порошкове |
| Тип шафи | Модель Е2 |
| Товщина металу | 0.7 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 2 134 ₴


