
Шафа металева коміркова шестирівнева (камера зберігання) LEVMETAL ШКМ 6/30/2 (180х60х50)/20 шт
5 191 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10302200/Г2
Шафа коміркова металева або (камера зберігання) (ШКМ) – це шафа з комірками, призначена для зберігання особистих речей та одягу покупців, клієнтів або гостей. Локер використовується у торгових, адміністративних, навчальних, спортивних, медичних та побутових приміщеннях. Основні переваги локера – простота, екологічність, довговічність та мобільність. Шафа виготовлена з високоякісної холоднокатаної тонколистової сталі, що проходить антикорозійну обробку з нанесенням полімерного порошкового покриття. Це дає привабливий зовнішній вигляд та підвищену зносостійкість. Локери поставляються замовнику у розібраному вигляді, що знижує ризики пошкодження під час транспортування та скорочує витрати на перевезення. Для складання локера передбачено спеціальні зачепи, всю конструкцію можна зібрати без використання спеціального інструменту. Можливі різні варіанти виконання локерів. Локери мають модульну конструкцію. Послідовно з'єднані між собою модулі у вигляді зачепів утворюють самостійний блок. Блок може бути з будь-якої кількості локерів.
- Конструкція збірно-розбірна;
- Поставляється у розібраному вигляді;
- Виготовлена із сталі товщ. 0,5 мм;
- Порошкове полімерне покриття;
- Універсальність дозволяє скріплювати шафи між собою у блоки;
- Кожна секція обладнана врізним механічним замком, типом прапорця з двома ключами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційні отвори | Немає |
| Вага | 40 г |
| Зовнішня висота | 1800 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Глибина | 500 мм |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Врізний |
| Кількість дверей у секції | 6 |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ключів у комплекті | 2 шт. |
| Кількість секцій | 2 шт |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Призначення | для схову |
| Наявність замка | Да |
| Особливості | із замком |
| Покриття | Порошкове фарбування |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1800 х 600 х 500 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1800 х 600 х 500 |
| Стан | Активна |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Тип мебели | Шестирівневі |
| Тип покриття | Порошкове фарбування |
| Тип шафи | Шестирівневі (КЗМ 6) |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір дверей | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 600 |
| Ширина секції | 300 мм |
- Ціна: 5 191 ₴



