
Лавка гардеробна LEVMETAL ЛГ-4 (1655x390x1500мм)
6 471 ₴
- В наявності
- Код: 20041500
В основі лавок сталевий каркас із труби прямокутного перерізу 25х25 мм, та 20х 20 мм. Міцність лави достатньою, щоб витримати значне навантаження. Світло-сірий колір зварених лав, відповідає відтінку металевих шаф RAL 7035, вони доповнюють один одного. Регульовані опори гарантують стійке положення та не допускають подряпини на підлозі. Сидіння лав для шаф для одягу в Україні виготовлено з пиломатеріалів хвойних порід. Ця деревина має антимікробні властивості, тому сидіння стійкі до бактерій. Сидіння виконані з дерев'яних брусків із закругленими кутами завтовшки 25 мм. Поверхня покриває гіпоалергенний лак, який не допускає згубної дії при контакті з водою. Висота ніжок 470мм, загальна висота 1655 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня ширина | 1500 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Каркас | Металева профільна труба |
| Конструкція | Приставна;С вішалкою |
| Матеріал виготовлення корпусу | Металева профільна труба перерізу 25х25х2,0 мм, 20х20х1,8 мм, куточок 25х25х3,0 мм |
| Матеріал корпусу | Металева профільна труба перерізу 25х25х2,0 мм, 20х20х1,8 мм, куточок 25х25х3,0 мм |
| Особливості | Наявність вішака; Наявність спинки |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Активна |
| Тип | Окремісна, з вішалкою |
| Тип покриття | Емаль |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір корпусу | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 1500 |
- Ціна: 6 471 ₴

