
Лавка гардеробна LEVMETAL ЛГ-6 (370x600x800мм)
1 865 ₴
- В наявності
- Код: 20060600
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Каркас | Металева профільна труба |
| Конструкція | Зварена, нерозбірна |
| Матеріал виготовлення корпусу | Металева профільна труба перерізу 25х25х2,0 мм, куточок 25х25х3,0 мм. |
| Матеріал корпусу | Металева профільна труба перерізу 25х25х2,0 мм, куточок 25х25х3,0 мм. |
| Покриття | Емаль |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 800х370х600 |
| Розміри (ВхШхГ) | 800х370х600 |
| Стан | Активна |
| Тип | Під шафу, стаціонарна |
| Тип покриття | Емаль |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір корпусу | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 600 |
- Ціна: 1 865 ₴


