Шафа одягова металева (ШОМ) призначена для зберігання верхнього одягу клієнтів або гостей та змінного одягу працівників. Шафа використовується у виробничих, адміністративних, офісних, навчальних, спортивних, медичних та побутових приміщеннях. Основні переваги металевих шаф - простота, екологічність, довговічність і мобільність. Шафа виготовлена з високоякісної холоднокатаної тонколистової сталі, яка проходить антикорозійну обробку з нанесенням порошкового полімерного покриття. Це надає привабливого зовнішнього вигляду і підвищеної зносостійкості. Одяг шаф поставляється замовнику у розібраному вигляді, що знижує ризики пошкодження під час транспортування та скорочує витрати на перевезення. Для складання шафи передбачені спеціальні зачепи, всю конструкцію можна зібрати без використання спеціального інструменту. Можливі різноманітні варіанти виконання металевої шафи. Шафи одежні металеві мають модульну конструкцію. Послідовно з'єднання між собою модулі за допомогою зачепів утворюють самостійний блок. Блок може бути з будь-якої кількості шаф.
Конструкція збірно-розбірна;
Поставляється у розібраному вигляді;
Виготовлена із сталі товщиною 0,5 мм;
Порошкове полімерне покриття;
Універсальність дозволяє скріплювати шафи між собою у блоки;
Спосіб складання: зачепи та саморізи (кріплення в комплекті);
• кожна секція у верхній та нижній частині дверей має вентиляційні отвори для циркуляції повітря;
• кожна секція обладнана поличкою для головного убору;
• кожна секція обладнана 4 гачками для легкого одягу та перекладина для вішалок;
• кожна секція обладнана врізним механічним замком, типу прапорця з двома ключами;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Замок | Врізний |
| Гачок | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Поперечина | 1 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 1800 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Кількість дверей у секції | 1 |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ключів у комплекті | 2 шт. |
| Кількість секцій | 2 шт |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Призначення | Для одягу |
| Наявність замка | Да |
| Особливості | із замком |
| Покриття | Порошкове фарбування |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1800 х 600 х 500 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1800 х 600 х 500 |
| Стан | Активна |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип мебели | Однорівневі |
| Тип покриття | Порошкове фарбування |
| Тип шафи | Однорівнева (ШОМ 1) |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір | Сірий |
| Колір дверей | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина секції | 300 мм |
- Ціна: 3 770 ₴





