
Шафа металева для одягу однорівнева з перегородкою і нижньою полицею LEVMETAL ШОМ-П 1/40/2 (180х80х50)(RAL 7035/RAL 1018)
10 462 ₴
- В наявності
- Код: 3400202
Робиться під замовлення, термін виконання 20 днів, деталі уточнюйте у менеджерів.
Шафа одягова металева (ШОМ) призначена для зберігання верхнього одягу клієнтів або гостей та змінного одягу працівників. Шафа використовується у виробничих, адміністративних, офісних, навчальних, спортивних, медичних та побутових приміщеннях. Основні переваги металевих шаф - простота, екологічність, довговічність і мобільність. Шафа виготовлена з високоякісної холоднокатаної тонколистової сталі, яка проходить антикорозійну обробку з нанесенням порошкового полімерного покриття. Це надає привабливого зовнішнього вигляду і підвищеної зносостійкості. Одяг шаф поставляється замовнику у розібраному вигляді, що знижує ризики пошкодження під час транспортування та скорочує витрати на перевезення. Для складання шафи передбачені спеціальні зачепи, всю конструкцію можна зібрати без використання спеціального інструменту. Можливі різноманітні варіанти виконання металевої шафи. Шафи одежні металеві мають модульну конструкцію. Послідовно з'єднання між собою модулі за допомогою зачепів утворюють самостійний блок. Блок може бути з будь-якої кількості шаф.
Конструкція збірно-розбірна;
Поставляється у розібраному вигляді;
Виготовлена із сталі товщиною 0,5 мм;
Порошкове полімерне покриття;
Універсальність дозволяє скріплювати шафи між собою у блоки;
Спосіб складання: зачепи та саморізи (кріплення в комплекті);
• кожна секція у верхній та нижній частині дверей має вентиляційні отвори для циркуляції повітря;
• кожна секція обладнана поличкою для головного убору;
• кожна секція обладнана нижньою поличкою;
• кожна секція обладнана перегородкою;
• кожна секція обладнана 4 гачками для легкого одягу та перекладеного для вішок;
• кожна секція обладнана врізним механічним замком, типу прапорця з двома ключами;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційні отвори | Да |
| Вага | 45 г |
| Зовнішня висота | 1800 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 800 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Глибина | 500 мм |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Врізний |
| Кількість дверей у секції | 1 |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ключів у комплекті | 2 шт. |
| Кількість секцій | 2 шт |
| Крючок | 4 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Призначення | Для одягу |
| Наявність замка | Да |
| Особливості | із замком |
| Перекладина | 1 шт. |
| Покриття | Порошкове фарбування |
| Полиця | 2 шт. |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 1800 х 800 х 500 |
| Розміри (ВхШхГ) | 1800 х 800 х 500 |
| Стан | Активна |
| Тип замка | ключовий (механічний) |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Тип мебели | Однорівневі з перегородкою й додатковою нижньою полицею |
| Тип покриття | Порошкове фарбування |
| Тип шафи | Однорівневі з перегородкою й додатковою нижньою полицею (ШОМ П) |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Колір дверей | Жовтий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 800 |
| Ширина секції | 400 мм |
- Ціна: 10 462 ₴




