
Шафа пожежна LEVMETAL ШП-Н 60/60 (RAL 7016) (навісна, без задньої стінки, антрацит, 600х600х230 мм)
1 998 ₴
- В наявності
- Код: 31060613
Шафа пожежна виготовлена відповідно до ДСТУ EN 671-1:2017 та ДСТУ EN 671-2:2017. Дверцята шафи, за замовчуванням, згідно норм, мають оглядове вікно з пластику, що не б'ється, для візуального контролю інвентарю і має максимальний кут відкривання (не менше 170 град), обладнані ергономічною ручкою - замком, що забезпечує надійне замикання дверей, а також їх легке відкриття. На бокових стінках корпусу виконані перфоровані отвори для приєднання обладнання пожежного крана до внутрішнього водопроводу будівлі та отвори кріплення пожежної касети для рукава. Шафи кріпляться в ніші або на стіні, використовуючи отвори кріплення в задній стінці шафи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Навісні |
| Місткість вогнегасників | 1 шт. |
| Місткість пожежників | 1 шт. |
| Зовнішня висота | 600 мм |
| Зовнішня глибина | 230 мм |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Можливість пломбування дверцят | Да |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Глибина | 230 мм |
| Діаметр касети пожежного рукава | 500 мм |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Пластикова ручка-засувка, 1 ключ |
| Кількість дверей | 1 (шт.) |
| Кількість ключів у комплекті | 1 шт. |
| Комплектація | Додатково можна замовити касету металеву для рукава |
| Максимально допустима вага вогнегасника (комплекту вогнегасників) | 50 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність задньої стінки шафи | Немає |
| Наявність замка | Да |
| Наявність касети для пожежного рукава | Да |
| Наявність отворів на бічних стінках корпусу шафи | Да |
| Наявність відсіку для зберігання ключа | Да |
| Особливості | правостороннє або лівобічне відчинення дверцят, має замок і ключ, без задньої стінки |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування | Под 1 кран-комплект ДУ-50(65) Кількість відділень 9 |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 600 х 600 х 230 |
| Розміри (ВхШхГ) | 600 х 600 х 230 |
| Стан | Активна |
| Сторона відчинення дверцят | правобічна |
| Тип | Шафа |
| Тип покриття | Полімерно-порошкове |
| Тип фасаду (дверцята) | відкритий (оглядове вікно зі скла) |
| Тип шафи | навісний (Н) |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Товщина стінок шафи | 0.5 шт. |
| Торгова марка | LEVMETAL |
| Функціональне призначення | для розміщення пожежного крана (ШПК) |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Ширина | 600 |
- Ціна: 1 998 ₴



