
Шафа пожежна LEVMETAL ШП-НС 60/60 (RAL 3020) (навісна, із задньою стінкою, червона, 600х600х230 мм)
2 166 ₴
- В наявності
- Код: 32060611
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEVMETAL |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість вогнегасників | 1 шт. |
| Місткість пожежних рукавів | 1 шт. |
| Діаметр касети пожежного рукава | 500 мм |
| Кількість дверей | 1 (шт) |
| Наявність замку | Так |
| Наявність касети для пожежного рукава | Так |
| Наявність відсіку для зберігання ключа | Так |
| Сторона відкривання дверки | правобічна |
| Тип фасаду (дверцята) | відкритий (оглядове вікно зі скла) |
| Тип шафи | навісний (Н) |
| Функціональне призначення | для розміщення пожежного крана (ШП) |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість пломбування двірцят | Так |
| Максимально допустима вага вогнегасника (комплекту вогнегасників) | 50 кг |
| Наявність задньої стінки шафи | Так |
| Наявність отворів на бічних стінках корпусу шафи | Так |
| Розміри шафи | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Навісні |
| Зовнішня висота | 600 мм |
| Зовнішня глибина | 230 мм |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Доставка/Оплата | Повна плата. |
| Замок | Пластикова ручка-засувка, 1 ключ |
| Кількість ключів у комплекті | 1 шт. |
| Комплектація | Додатково можна замовити касету металеву для рукава |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | правостороннє або лівобічне відчинення дверцят, має замок і ключ, із задньою стінкою |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування | Под 1 кран-комплект ДУ-50(65) Кількість відділень 3 |
| Розмір шафи (В х Ш х Г). | 600 х 600 х 230 |
| Розміри (ВхШхГ) | 600 х 600 х 230 |
| Стан | Активна |
| Тип | Шафа |
| Тип покриття | Полімерно-порошкове |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Товщина стінок шафи | 0.5 шт. |
| Торгова марка | LEVMETAL |
- Ціна: 2 166 ₴





