
Настінна панель з контейнерами з кришкою Kistenberg 78х39см 21 контейнер
1 227 ₴
- В наявності
- Код: MIX539
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| «Оплата частинками» Приватбанку | Вимк |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Іконки | Новинка |
| Артикул | MIX539 |
| Артикул для відтворення на сайті | MIX539 |
| Вага пакування, кг | 2,8 |
| Валюта | UAH |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Загальні розміри (Ш x В) | 78 х 39 см |
| Кількість контейнерів | 21 |
| Кількість контейнерів 1 | 21 шт - червоний, KTR16F-3020 (з кришкою) |
| Кількість панелей | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Модель панелі | MIX539 |
| Назва | Настінна панель з контейнерами з кришкою Kistenberg 78х39см 21 контейнер |
| Назва модифікації | Настінна панель з контейнерами з кришкою Kistenberg 78х39см 21 контейнер |
| Наявність | В наявності |
| Популярність | 100 |
| Постачальник | [не задан] |
| Розділ | Панелі для інструментів пластикові |
| Розмір пакування, см | 60x40x18 |
| Розміри контейнерів 1 (Д х Ш х В) | 155 x 100 x 70 мм |
| Розміри однієї панелі (Ш x В) | 390 x 390 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип гарантії | Виробник |
| Ціна | 1227.00 |
- Ціна: 1 227 ₴



