
Набір з 3 сонячних садових ламп SuperLED "Фламінго" — декоративне LED-освітлення з автоматичним вмиканням
684 ₴
- В наявності
- Код: 5250
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Користувальницькі характеристики | |
| «Оплата частинками» Приватбанку | Вимк |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Артикул | 5250 |
| Артикул для відтворення на сайті | 5250 |
| Валюта | UAH |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed |
| Додаткові функції | Датчик сутінків (автоматичне вмикання/вимикання) <br /> Механічний перемикач ON/OFF пульт, 8 режимів світіння |
| Живлення | Вбудований акумулятор, заряджається від сонячної панелі |
| Комплектація | 3 × Садова сонячна лампа SuperLED у формі фламінго<br /> 3 × Вбудовані сонячні панелі<br /> 3 × Вбивні штифти для монтажу<br /> Інструкція з експлуатації |
| Кількість | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва | Набір з 3 сонячних садових ламп SuperLED "Фламінго" — декоративне LED-освітлення з автоматичним вмиканням |
| Назва модифікації | Набір з 3 сонячних садових ламп SuperLED "Фламінго" — декоративне LED-освітлення з автоматичним вмиканням |
| Наявність | В наявності |
| Постачальник | [не задан] |
| Розділ | Садові ліхтарі та стовпчики |
| Розміри | Висота з штифтом: 51 см<br /> Висота без штифта: 42 см<br /> Довжина штифта: 12 см |
| Стан товару | Новий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температура світла | Холодний білий (6000K) |
| Тип | Світильник садовий сонячний |
| Тип акумулятора | 1x AAA Ni-MH 1.2V |
| Форма | фламінго |
| Ціна | 684.00 |
| Час заряджання | 6-8 годин під прямими сонячними променями |
| Час роботи | до 6 годин після повного заряду |
- Ціна: 684 ₴










