
Полиця для книг Антрацит-Білий сніг 170×900×220 мм Metkas Home ЛДСП та фарбований метал
791 ₴
672 ₴
- В наявності
- Код: LPN017330902211AW
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 223 мм |
| Висота | 166 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3.3 |
| Вид металу | фарбована |
| Висота, мм | 170 |
| Габарити пакування 1(ВхШхГ), см | 98x30x3 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Глибина, мм | 220 |
| Колір | Білий | Антрацит |
| Навантаження на полицю | 25 |
| Полиці, шт | 1 |
| Стиль | Мінімалізм, Скандинавський |
| Тип деталі | Полиця навісна Лофт |
| Тип полиці | ЛДСП |
| Тип профілю | "Полиця навісна" |
| Товщина металу | 1,5 мм |
| Ширина | 906 |
| Ширина, мм | 900 |
- Ціна: 672 ₴





