
Стелаж для дому Білий сніг "Лофт Cascade" 1780х700х300мм Metkas Home 7 полиць ЛДСП
3 995 ₴
3 396 ₴
- В наявності
- Код: LSC178250703075WW
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | пластик |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 20 |
| Вид металу | фарбований |
| Висота | 1 780 мм |
| Висота, мм | 1780 |
| Габарити пакування 1(ВхШхГ), см | 182x33x10 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Глибина | 300 мм |
| Глибина, мм | 300 |
| Корпус | Фарбований метал |
| Кількість полиць | 7 |
| Міжнародне найменування товару | Painted metal shelving "Loft" 1780x700x300mm, 7 shelves, chipboard |
| Навантаження на полицю | 35 |
| Полиці, шт | 7 |
| Тип деталі | Стелаж Лофт |
| Тип полиці | ЛДСП |
| Тип профілю | "Лофт Cascade" |
| Товщина металу | 1,0 мм |
| Ширина | 700 |
| Ширина, мм | 700 |
- Ціна: 3 396 ₴





