Сейф GUTE ОШМ-150КТ: Для справжніх гігантів
Ваша зброя не поміщається у стандартний сейф?
Модель ОШМ-150КТ має висоту 1.5 метри. Це ідеальне рішення для зберігання снайперських гвинтівок, карабінів з встановленими глушниками (ПБС) або довгоствольної мисливської зброї.
Особливості
- Рекордна висота: Забудьте про розбирання зброї.
- Місткість: Розрахований на 2 одиниці.
- Комплектація: Трейзер для патронів + додаткова полиця.
Характеристики
| Розміри (ВхШхГ) | 1500 х 300 х 250 мм |
| Макс. висота зброї | ~1480 мм |
| Вага | 16.2 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gute |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 1 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1498 мм |
| Внутрішня ширина | 298 мм |
| Внутрішня глибина | 222 мм |
| Загальні | |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 800 ₴




